İletişim

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ BÖLÜM SEKRETERLERİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bölüm Adı Soyadı Telefon e mail Adresi Görevi

ğ

FİZİK Esra Yıldız 0312 210 32 52 esyildiz@metu.edu.tr Bölüm Başkanlığı Sekreteri
Özge Topal Ekiz 0312 210 76 38 tozge@metu.edu.tr Öğrenci İşleri
Selda Atasever 0312 210 32 53 aselda@metu.edu.tr Öğrenci İşleri

KİMYA Ayşe Fındık Yonca 0312 210 32 03 afindik@metu.edu.tr Bölüm Başkanlığı Sekreteri
Esra Erbay 0312 210 32 02 erbay@metu.edu.tr Öğrenci İşleri
Büşra Kaplan 0312 210 51 27 kaplanb@metu.edu.tr Öğrenci İşleri
Emin Aslan aslane@metu.edu.tr Öğrenci İşleri

BİYOLOJİ Hamdiye Eskiyazıcı 0312 210 76 61 hamdiye@metu.edu.tr Bölüm Başkanlığı Sekreteri
Hakan Güven 0312 210 31 04 haguven@metu.edu.tr Bölüm Başkanlığı Sekreteri
Emine İlgi 0312 210 31 03 ilgi@metu.edu.tr Öğrenci İşleri

MATEMATİK Güldane Gümüş 0312 210 29 71 gumus@metu.edu.tr Bölüm Başkanlığı Sekreteri
Adem Bulat 0312 210 29 83 buadem@metu.edu.tr Öğrenci İşleri (Yüksek Lisans-Doktora)
Burcu Yayla 0312 210 29 82 deburcu@metu.edu.tr Öğrenci İşleri (Lisans)

İSTATİSTİK Neşe Bilal 0312 210 29 60 neseb@metu.edu.tr Bölüm Başkanlığı Sekreteri

PSİKOLOJİ İbrahim Arslan 0312 210 31 82 iarslan@metu.edu.tr Bölüm Başkanlığı Sekreteri

SOSYOLOJİ Sündüs Aydın 0312 210 31 24 sundus@metu.edu.tr Bölüm Başkanlığı Sekreteri

FELSEFE Nurgül Akgül 0312 210 31 40 nurgul@metu.edu.tr Bölüm Başkanlığı Sekreteri

TARİH Dilek Dansuk 0312 210 31 37 dansuk@metu.edu.tr Bölüm Başkanlığı Sekreteri
Selda Şeker Özüdoğru 0312 210 59 74 seldas@metu.edu.tr Principles of Kemal Atatürk Sekreterliği

ğ

*Bölümlerin internet sitelerine ulaşmak için gitmek istediğiniz bölümün üzerine tıklayınız.


Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı İletişim Bilgileri:

Adres:
Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı
Orta Doğu Teknik Üniversitesi,  Üniversiteler Mahallesi
Dumlupınar Bulvarı 06800
Çankaya Ankara/TÜRKİYE

Telefon: +90 0312 210 3101
Fax: +90 0312 210 3100
e-posta: fefdmetu.edu.tr
www: www.fef.metu.edu.tr